Гроші в борг

Кредит під заставу нерухомості або авто,без прихованих комісій,передоплат, збирання довідок про несудимість ітп.Умови вас приємно здивують.Відсоткова ставка одна з найнижчих в Україні. Є можливість погашати достроково.Все оформляється нотаріально.Загальні вимоги до позичальника: паспорт,ідентифікаційний код,наявіність свідоцтва власності.Також є позики на авто .Кредит надається тільки в м.Львів,Тернопіль,Хмельницьк,Чернівці,Івано-Франківськ,Ужгород.

Телефон : +380999627825
Ім’я: Анна
ID: 10500
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

17 Відповіді на “Гроші в борг”

 1. TRURUR я вам заважаю обманювати людей? Чи ви думаєте що хтось дає гроші без гарантій?

 2. АФЕРИСТКА ПИДАРАТСКА проверяно, для начала почту смени а то с етой уже люде узнают что ти сука аферист трансвестит

 3. Віктор ,мені нема потреби міняти пошту,А ви як немаєте чим зайнятись,навчіться правильно писати”проверяно”.Я вас обманула ,чи ви звертались?Я написала умови,ніхто нікого не заставляє брати кредит,не підзодить шукайте далі!

 4. Віктор ,мені нема потреби міняти пошту,А ви як немаєте чим зайнятись,навчіться правильно писати”проверяно”.Я вас обманула ,чи ви звертались?Я написала умови,ніхто нікого не заставляє брати кредит,не підходить шукайте далі!

  1. Я передоплату.Та я вам просто бізнес перебиваю.Тому , що в нас нема передоплати і позика надається особисто в нотаріуса БЕЗ ОПЛАТ .

  1. ” годовой ” кто думает тот понимает 🙂 ето точно шлюха ты ебанная ))) ахахахаха

 5. Тут і так зрозуміло ,це називається “усунення конкурента”.Я нікого не заставляю брати кредит,а на рахунок передоплати ,її нема,тому що все видається особисто і оформлюється юридично.

 6. По собі судете?Ви своїми коментарями тільки собі “рекламу” робите.Не всі ведуться на передоплату.Хто звертався до мене ,той знає.Я на відміну від вас зустрічаюсь з людьми особисто.

 7. Тут все “на лицо”.Думайте самі.Я не на вашому рівні.Хворим треба лікуватися ,а ви пишіть дальше. Вас тут більша половина таких,які думають ,що можна нажитись на людях коли в них проблеми і просять гроші за перевірку,страховку ітп.СПРАВЖНІЙ КРЕДИТОР НЕ БЕРЕ ПЕРЕДОПЛАТУ! Це не реклама,щоб до мене звертатися .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *