Мошениица

Опять эта Юлька Водовозка вылезла уже глобус кредит, “растет”, так же Олег, Назар, вот уже Виктор появился. Это одина и таже Мошенница юля ulia2019h@gmail.com, Не писать, не говорить, не может. А “выдает займы” Кому интересно пишите zazazy52@ukr.net дам ее фото паспорта и личную информацию. Вот ее айпи адрес 46.211.136.159. Может писать с разных почт, но манера писания одна- безграмотность.

Телефон : 222-22-22
Ім’я: Вика
ID: 6926
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

3 Відповіді на “Мошениица”

  1. Шановний, скажіть будь ласка, чи ви зверталися до нашоі компаніі, і якщо зверталися, то на якій стадіі оформлення позики вас ошукали?Навіщо наговорювати на других, якщо ви навіть номер телефону свій не вказали?І ще два питання, звідки у вас дані якихось людей, яких ви звинувачуєте у шахрайстві, і де у нашій об’яві ви знайшли безграмотність?

    1. Ні як не заспокоїтся та Віка щого вона добивається незрозоміло повсюди пише шахраї в суд подати її

  2. Вона тими даними можливо шантажує заплатити її на кошильок гроші за мовчання. Я теж нібито попросила даної юлії водовіз документа вона мені вислала але то юля тернопільська область а та що видає Одеса і вана твердо говорить що приїздіт в Одесу тай отримаєте кредит я мала їхати 21 но не поїхала вони писали чия прибула чи до берусь до їхньої кантори я Особисто постараюсь знайти ту молоду дівчину і розповім що її дані висилає та віка часть напиши заяву в поліцію най суд подає бо так не можна робити бо є люди що шукають кредити є що шахраї аж просто такі як та Віка я даже слів немаю до таких людей як ти бог на небі все бачить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *