Увага! Кредитне шахрайство на сайті. Обережно! Пошук жертв

Добрий день! Важлива інформація. Тут є кіберзлочинці!
Я адміністратор спільноти “Злочини з онлайн кредитами”
Останнім часом сильно зросла активність шахраїв та кіберзлочинців. В результаті їх оборудок жертва лишається без грошей і з ще більшими проблемами.
На цьому сайті активно паразитують такі злочинці як Василь Сусленко, псевдоброкери та донори Кредитний Гаманець, аферисти, які нібито видаляють ваші дані з МФО чи рефінансують діючі кредити, тощо

Якщо ви стали їх жертвою, маєте актуальні дані, збираєтеся притягнути їх до відповідальності – зв’яжіться зі мною за цими контактами:
068 833 51 61 пошта credit.vredit@gmail.com

Телефон : 068 833 51 61
Ім’я: Богдан
ID: 8249
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

5 Відповіді на “Увага! Кредитне шахрайство на сайті. Обережно! Пошук жертв”

  1. Добрий день!Хтось вже спробував написати скаргу на шахраів?Чи це все для відведення ока?Вже неможемо вірити нікому.НАЖАЛЬ!Якщо писали вже на дану пошту то я також напишу!Від жовтня 2019 року ніхто не допоміг…..тільки
    розводили на гроші,а потім ще насмілювались погрожувати.Складається враження,що на даному сайті сидить декілька груп аферистів і під різними іменем та назвою фірм розводять людей!На даний сайт заходжу вже тільки заради нових оголошень(прочитати про нову аферу і якось попередити людей щоб не велись і не відправляли своі кошти на різні передплати).

  2. Анонім, цілком згідний з вами, тут тільки аферисти сидять, які тільки виманюють гроші, а реально ніхто не допоміг.

  3. підтримую вас – це правда , цей сайт реально для тих сволот які наживаються…Попереджати людей потрібно , бо люди у складній ситуації і введуться на тих ідіотів! Щоб вони по здихали с…ка!!!

  4. Це щоб відвести відповідальність хтось придумав я в то невіру були вже і адвокати і що закривают мфо.

  5. І що, і кому можна буде довести.Куди скаргу написати?І головне на кого, якщо ти навіть даних тих людей не маєш?Тим більше, що до 700 гривень тільки адмінпорушення рахується.Тобто я більше часу, грошей, сил витрачу на те, за що аферисту 51 гривню штрафу впаяють.І це, якщо доведу.Мене ж ніхто протизаконно не змушував ті гроші надсилати.Так що не займайтеся дурницями, а просто не ведіться на розвод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *