Розводять людей

Олег Купарь не ведіться на це я вас прошу бо це самі шахраї .Спочатку гарно обіцяють що поможуть вже після денної переписки по електронній пошті.olehivanovich@ukr.net просять такі речі .Хай надасть тоді для початку деякі свої дані(НЕ ФОТО):
ПІБ,ІПН,серія номер паспорта,номер телефону,місце роботи.
Також потрібно оплатити 238 гривень,з яких:
1. 50 гривень на замовлення його кредитної історії,по якій я визначаю всі ризики відносно заявки(рейтинг мене не цікавить,мені потрібно бачити його загальне ставлення до кредитів).
2. 188 на перевірку особистості,судимостей,і т.д.Вся інформація,яка мене цікавить через opendata i youcontrol.

І якщо ви зробите ці умови то ці 238 грн просто підуть на картку шахраям

Телефон : 380682255322
Ім’я: Оля
ID: 8813
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

5 Відповіді на “Розводять людей”

 1. Нема тут порядних людей які дійсно помоглиб у виришені проблем. Усі під різними придлогами гроші требують для початку. У своїх наданях послуг пропонують без предоплати, но коли доходить до видачі грошей находяться різні причини для викачування грошей. Особисто переконався для себе шо у інтернет одні шахраї!!!!

 2. Я також переписувались з Олег Купарь відмовився надати документи для перевірки!!!! Аргументом було шо мені треба гроші а не для нього.
  Алла Кузьмкнко зразу написала шо умови не підійдуть. Як запитав про предоплату.
  Михайло Седишин по телефону требував 1500грн за VIP клієнта в переписці зовсім інше пише. Телефон один на всіх сайтах Київ, Луцьк, Дніпро компанія знаходиться у м.Луцьку в квартирі завтра піду на цей адрес.

 3. Цей же Олег купар надавав реквізити для оплати?
  Якщо у когось дійсно є реквізити які він надавав, напишіть будь ласка, я тут же відразу опублікую всі його дані(достовірні дані, від справжніх ПІБ, до прописки).

 4. Валерій,навіщо ви брешете,що я у вас по телефону просив 1500 гривень за VIP клієнта?У нас взагалі такого нема.Це ж ви мене самі питали у переписці,скільки буде коштувати VIP клієнт.Ото ж не треба інших лайном поливати,якщо ви самі такі.
  Чи може мені тут нашу переписку викласти,щоб всі побачили,що ви брехло?

 5. І ще одне,хочу вас попередити,що викладувати дані людини без її згоди має кримінальну статтю.Мені звісно все одно.Я просто попередив.Ця людина потім може подати на вас до суду за розповсюдження його даних,без його згоди.Так що думайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *