Гроші на карту за 10 хвилин – це реально?

Бувають ситуації, коли швидкість схвалення заявки на кредит для клієнта принципова: якісь обставини не дозволяють очікувати занадто довго, або заявник бажає якомога швидше визначитися, чи дадуть йому гроші в цьому місці або доведеться шукати альтернативні варіанти.

Отримати гроші на карту протягом 5-15 хвилин цілком можливо, якщо знати, куди звертатися і що для цього потрібно. Розбираємося в нюансах.

Банківські організації: чи можливий моментальний кредит

Сьогодні практично всі банки пропонують своїм клієнтам можливість оформити грошові позики онлайн – без відвідування офісу установи. Для цього достатньо зареєструватися в особистому кабінеті, надати дані, які запросить банк, в тому числі, скан-копії документів, і дочекатися схвалення.

Якщо мова йде про короткостроковий кредит на невелику суму для позичальника з позитивною фінансовою репутацією, заявку схвалять майже гарантовано і досить швидко. Цілком можливо, вийде навіть вписатися в ті самі 10 хвилин.

А ось далі все не так оперативно: карту, яку банк випустив на ваше ім’я і на яку зарахував схвалену суму, кур’єр привезе не раніше наступного дня, з дня замовлення (отримання кредиту), а то й пізніше. Тому тим, кому терміново потрібні гроші, цей спосіб навряд чи підійде. А ось тим, кому є принциповим сам факт позитивного рішення, а грошей можна і почекати, такий спосіб може здатися зручним.

Трохи більше обнадійливою видається ситуація для клієнтів, які вже мають у цьому банку активний дебетовий пластик – зарплатний, пенсійний, виплатний. Такі заявники отримають кредит на карту швидше, але все-таки не за 10 хвилин.

Небанківські мікрофінансові організації: дійсно термінові позики

Кардинально протилежний підхід практикують МФО (мікрофінансові організації). Якщо завдання банку – мінімізувати ризик неповернення, то основна мета МФО – залучити клієнта лояльними умовами.
Тим, хто планує брати мікрокредит, такі організації гарантують:

  • розгляд заявки в будь-який час доби;
  • майже нульову ймовірність відмови – навіть претендентам з поганою кредитною історією або зовсім без неї;
  • моментальне прийняття рішення;
  • зарахування позики на карту будь-якого банку протягом 10-15 хвилин. Мають значення всього лише дві умови – пластик повинен бути іменним і чинним;
  • видача нецільових кредитів – в МФО не питають, на які цілі вам потрібні гроші, і не вимагають відзвітувати, на що ви їх витратили.

Крім того, ряд мікрокредітних організацій гарантує постійним клієнтам ненакладення штрафів за прострочення, якщо буде доведено, що вони викликані форс-мажорними обставинами.

Для того, щоб отримати гроші в борг швидко, без зволікань і додаткових маніпуляцій, потрібно мати лише внутрішній паспорт громадянина України з реєстрацією в будь-якому регіоні України, а також банківську карту. Деякі МФО вимагають ще й індивідуальний податковий номер, а також друге посвідчення особи (закордонний паспорт, посвідчення водія). Але якщо ви не готові надавати ці документи, цілком реально знайти організації, які надають позики тільки за паспортом.

Скільки дають, як заощадити і інша потрібна інформація

Верхня межа більшості мікрокредитів коливається в межах 10 000 грн. – 20 000 грн. строком до місяця. Але можна знайти організації, що пропонують в борг від 30 000 грн. до 200 000 грн. на термін до року.

Сьогодні є досить багато МФО, які видають кошти під 0% новим клієнтам, які отримують гроші в борг вперше. У зв’язку з цією особливістю, споживачі освоїли нехитру схему: кожен раз звертатися в нову організацію і отримувати перший займ «під нуль».

Такий підхід дійсно дозволяє не платити відсотки за користування позиковими коштами. З іншого боку, мікрофінансові організації обґрунтовано лояльні до постійних клієнтів, які щоразу підтверджують свою чесність, порядність і надійність. Тому їх заявки схвалюються швидше, відмови таким заявникам можна не боятися, а кредитор періодично пропонує приємні бонуси. Вирішіть, що для вас важливіше.