Помогу деньгами без возврата


Я бизнесмен, занимаюсь поставками продуктов и товаров широкого профиля, готова помочь нуждающимся людям, знаю,что это такое остаться у разбитого корыта! Пишите, помогу чем смогу тем, кому действительно нужна помощь! Перечислить могу на карты Альфабанка или на Пумб.

Сразу предупреждаю, комиссию за получения денег от Альфабанка или Пумб платите вы. Халявщикам не писать. Прошу писать с фото и доказательствами-что это именно вы и на что именно вы просите деньги.

Телефон : +380671284836
Ім’я: Катя
ID: 2002
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

6 Відповіді на “Помогу деньгами без возврата”

  1. Доброго дня. Мені деже терміново потрібна ваша допомога. Потрібна сума не мала. На погашення мікрозаймів та кредитних карток. Через сімейні проблеми залізла у боргову яму, з якої сама не виберусь. Усі відмовляють, а ті що просять предоплату , отримавши її нічого мені не давали і просто пропадали. Через що я залазила в ще більші борги.На даний момент я працюю офіційно маю ще додатковий заробіток, чоловік також, двоє дітей, старша уже поступає. Допоможіть будь-ласка. Відпишіть. juman.natali@ukr.net Дякую.

  2. Здравствуйте добрые люди помогите пожалуйста сколько вашей душе не жалко с ипотекой в долговой ком попал не могу вылезти уже год , помимо ипотеки накопил 230 000р долгов. Даже не представляю как бы я был бы рад жизни 5336690049457916 Сбер б

  3. Доброго дня! Мені терміново потрібна фінансова допомога, склалася тяжка матеріальна ситуація у зв”язку з сімейними обставинами…. Проте, якось мало віриться у щасливі випадки… Знаю, добрі і щедрі люди є, просто мені такі не часто зустрічались, на жаль…. Якщо Вас зацікавить моя історія – готова розповісти все, як є. Моя адреса – bilanim2@gmail.com
    Буду щиро вдячна за допомогу, або бодай хоч просто за відповідь)

  4. Доброі ночі. Я військовий, так сталось,що по поверненні з АТО зрозумів,що моя сім’я розпадається, хотілося спасти,але не правильно розставив пріорітети, надіявся колишню купити, а вона й рада була моій щедрості… Набрався кредитів, а зараз з кожним днем топлюся у відсотках і пені, так як зарплати вистачає тільки на частинку…. Прошу допомоги у тих,хто може допомогти. Світ не без добрих людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *