Терміново потрібна приватна позика. Допоможіть вилізти з кабали!

Упродовж останніх років, через лікування брата (нажаль помер), склалося важке фінансове становище. Знаю, що буває гірше, але тим не менше.. Така ситуація дуже пригнічує морально, не дає можливості рухатися і жити. Я маю велике бажаня бажання змінити цю ситуацію. І це потрібно робити швидко, бо відсотки ростуть щодня. Серед знайомих немає таких хто б міг допомогти, чи, можливо, час такий настав і люди не мають бажання. Працюю, розвиваю свою справу, є замовлення, робота гарно йде, проте всі гроші йдуть на погашення відсотків за кредитами Заробляю приблизно 17000 грн., але це не дає змоги вирішити всі питання одноразово.
Потрібно 7500$ під розумний відсоток на термін до 2,5 років.
Якщо хтось знає до кого можна звернутися (може є люди, які займаються позичанням), або ж є конкретна пропозиція, дуже прошу відгукнутися за ел. адресою: L.S.M7@i.ua
Буду безмежно вдячна і можливо стану у пригоді, я займаюся дизайном текстилю в інтер’єрі (постільні комплекти з натуральних тканин, штори, тюлі, покривала, декоративні подушки, постілька для дітей, захисти у ліжечка і багато іншого).

Телефон : //// /////
Ім’я: Надія
ID: 3880
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *