Привіт, потрапив у важку ситуацію, я вихованець дитячого будинку з Солігаліча, близьких і рідних людей у мене немає, допомоги просити не у кого, т. к працюю на будівництві не офіційно позики не дають, потрапив в боргову яму, а 31, в день авансу, у мене вкрали гроші,можливо я їх втратив, але зараз не знаю куди звернутися, скрізь шахраї, просять оплатити комісії, транкзаціі, , а на карті 20 копійок, скоро виплата за знімання квартири, з. п тільки через 2 з гаком тижні, в надії, що допоможуть, вирішив звернутися, до вас, ви зможете, мені допомогти?
Також Ви можете переглянути оголошення
- Допоможу з грошима
- Швидка грошова допомога на картку
- Дам в борг 150 000 грн на закупівлю та установку кондиціонерів на підприємство в Ольгинці. Терміном на 10 місяців під 20%
- Допоможу з грошима
- Терміново, допоможіть, набрав мікрозаймів на суму 50000.
