Позики від приватних осіб. Позики у Львові.


Гроші в позику в місті Львів дам на короткий час під відсоток

Телефон : +380678990053
Ім’я: Катерина
ID: 763
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

40 Відповіді на “Позики від приватних осіб. Позики у Львові.”

 1. Візьму у борг під розписку ( можна нотаріальну) і ваші % 20 тис. грн терміном на 3-4 місяці. Львів

 2. Доброго дня . Потрібні 55000 грн. На 6місяців під ваш %.
  Звяжіться зімною 0989893154

 3. Доброго дня!
  Прошу про допомогу у видачі кредиту!
  Попередні два – три роки у моєї мами були численні хіміо-терапії. Час від часу я зверталася до швидких кредитів. Усе завжди вчасно і без затримок оплачувала. Для таких організаціях я була” золотим клієнтом.” з часом в банках мені були надані кредитні карти, кредит готівкою, і. т. д…
  У березні цього року моя мама померла…
  Нажаль у перше затримка з грошима в пару днів призвела до того, що виріс процент, і одночасно всі проценти по кредитам я не змогла оплатити… Кредитна історія погіршилася і банки відмовляють вже у видачі кредиту. За місяць по кредитам я могла віддавати 20-30 тис.
  По професії я флорист і дуже люблю свою роботу маю хороший дохід…
  Нажаль я не взмозі зараз зі всім справитись, дуже прошу допомоги.
  Шукаю кредитного інвестора або чесну кредитну спілку і т. д. Сума потрібна 300 тис. На термін 4-5 років. Під розписку або на інших умовах.

 4. Доброго дня . Потрібні 30000 грн. На 12місяців під ваш %.
  Звяжіться зімною 0631080651

 5. Доброго дня. Мені терміново потрібні кошти в розмірі 110000грн. На перекриття мікрозаймів та кредитних карток. Через сімейні проблеми влізла в боргову яму, з якої неможу сама вибратись. Допоможіть будь-ласка. Знаю сума велика, та вона мені срочно потрібна, На 8-10 років, щоб була можливість виплатити. Усі відмовляють, а ті що просили предоплату, отримавши її нічого мені не дали. Тому я влазила в борги все більше і більше. Допоможіть, прошу. juman.natali@ukr.net

 6. Доброго дня.
  Потрібно 50000грн під відсоток через нотаріус. Терміново. Час від пів року до 2р. Розгляну всі пропозиції.

 7. Вам потрібні фінансові рішення для погашення боргів, а також подолання труднощів з отриманням кредиту від банків / інших місцевих фінансових установ? Або вам потрібні гроші для початку власного бізнесу? Не хвилюйтеся більше, ми видаємо кредит зі ставкою менш ніж 2%. Потім зв’яжіться з нами за адресою: (tatianaandersonloanfirm@gmail.com).

 8. Добрий день,потрібні терміново гроші,візьму під розписку,якщо потрібно буде завіремо в нотаріуса. Потрібно до 25000 тис.на 10 місяців. Дуже потрібно.

 9. Потрібно 60000 грн під розписку нотар. На рік під ваші проценти. Терміново на ремонт покрівлі. Звяжіться зі мною. 0934255548. Марія

 10. Потрібні гроші 30 тис. грн. На півтора року під розписку і проценти 0734113246
  Як омога швидше

 11. ми видаємо кредит @ 3%. Ми надаємо кредити фізичним особам та компаніям Personaly. ми пропонуємо кредити людям, які потребують кредиту, і пропонується в діапазоні від 100 000 грн до 5 000 000 гривень цього місяця, ви також можете взяти кредит у доларах США, фунтах стерлінгів та російських рублях.
  westafrank@gmail.com

 12. Прошу допомоги. Терміново потрібні кошти для пeрeкрeдитування 150000грн під% та розписку або нотаріальнe оформлeння. У звязку із хворобою чоловіка потрібно віддавати борги, банки відмовляють бо я військовослужбовeць, хоча отримую хорошу зарплату.

 13. Потрібно терміново 20000 грн, на погашення мікрозаймів терміном на 2 роки під ваш відсоток, розгляну всі пропозиціі, потрібно терміново. емеіл 209107@ukr.net

 14. привіт, вам потрібна студентська віза для навчання та роботи в США?
  Вам потрібна віза для роботи в Сполучених Штатах Америки?
  зв’яжіться з нами сьогодні за вашою винятковою візою тільки в США.
  ми можемо однаково допомогти вам забезпечити доставку в будь-який з відомих університетів, а також допоможе вам отримати вихідні праці для вашого власного комфорту.
  зв’яжіться з нами сьогодні за вашою аварійною візою зараз.
  email: visa@contractor.net

 15. Потрібно 50000 тис. грн. Під 30% річних на 36 місяців. email bohdanlavr@ukr.net. Прохання по дрібницям не турбувати. Тільки конкретні пропозиції.

 16. Доброго дня. Терміново потрібні 55 тис. гривень під розписку. Розглядаю всі пропозиції. Дякую ось мі тел 0979012554

 17. Увага!

  Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: thomasfrankfirms@gmail.com

  Дякую,
  Томас

  1. Терміново потрібні 150000 гривень, щоб погасити мікрокредити, кредити в банках з відсотками на термін від 3 до 5 років. Працюю офіційно, але банки не дають поки не поверну борг. Допоможіть ! Просрочка від 1 дня до 3 тижнів, а грошей немає . Організація позик не дає.

   1. Вам потрібна позика сьогодні?
    ми видаємо кредит в цьому місяці на 3%, пропонуємо кредити від 100 000 грн до 15 000 000 грн., ми також виділяємо в доларах від 5 000 до 6 000 000 доларів, також нам дано. зв’яжіться з нашими клієнтами сьогодні, коли заповните цю форму нижче
    westafrank@gmail.com

 18. Привіт, нам зараз потрібні 3 донори нирок для трансплантації нирок в MAYO CLINIC, FLORIDA, США та кожному донорові нирки, будуть компенсовані загальною сумою 550 000,00 доларів США.
  можливість сплати цих грошей будь-якому донору нирок гарантується на 100%.
  зв’яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації.
  Ми дбаємо про вашу безпеку
  email: mayoclinic.transplant@gmail.com

  http://www.mayoclinic.org

 19. Хороший день
  Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов’язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо … Якщо так, зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій … {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. …. будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
  З найкращими побажаннями
  Дональд Лі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *