Позики від приватних осіб. Позики у Львові.

Гроші в позику в місті Львів дам на короткий час під відсоток

Телефон : +380678990053
Ім’я: Катерина
ID: 763
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

153 Відповіді на “Позики від приватних осіб. Позики у Львові.”

 1. Мав справу зі схожими оголошеннями. Як завжди все добре – переписка, а потім потрібно заплатити за пересилку, чи щось в тому роді.

    1. Ніхто тут не поможе!
     Всі хочуть передоплати,після них пропалають
     Все розводняк

  1. А що існує передоплата чи відказується оформляти приватний кредит без відео зв’язку, значить це ніякі добросовісні люді, а шахраї.

   1. Доброго дня. Мальвіни може і немає, але існує пункт в договорі під номером 1 страховий платіж – передоплата, яка ні законодавством, ні з точки банківських послуг, ні з точки зору людської в принципі не передбачена та відповідає (підпадає) під статтю 190 Кримінального кодексу. Шахрайство – заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою

    1. Доброго дня. З такою самою ситуацію і я зустрілась від Кеш Моней де надають договір у якому йдеться про страховий платіж – передоплата та з будь якої точки зору не існує абсолютно ніяких передоплат, а якщо існує то хіба надумані і такі люди є шахраї.
     Цей перший пункт в договорі підпадає під статтю 190 Кримінального кодексу. Шахрайство – заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Жаль, що не можна опублікувати я б зарадістю поділилась. Але вражає зовсім інше, як тим покидькам хватає совісті наживатися на людях які так попали в неприємну ситуацію.

 2. Люди всім привіт..
  Хочу розказати про одного А може і двох шахраїв.
  Перший преставляється як Юра
  +380 93 036 4011 каже якщо гроші не скинете типу страховку
  То занесе в чорний список приватних кредиторів.. В якому доречі його не має тому він це не зробить..
  Другий так званий Олександр Пiдчасюк.
  Скидує всі свої дані.. Хоча то не його..
  Потім просить передоплату і все прощавайте ваші гроші.

 3. Доброго вечора люди добрі, розкажу вам свою історію за 9 місяців пошуку позики в інтернеті ніхто не допоміг і недопоможе хіба що заженуть в більші борги повірте бо є вже опит на рахунок цього.А за мфо ви негризіться і нешукайте собі лишніх проблем я до тих хто шукає кошти для погашення мікрозаймів томущо ви їх ітак непогасите вкого єбільше5-10шт, бо починав ятакож з одного а на даний момент є аж 27 займів і 2 банки нормально так. старався оплачувати щоб небуло прострочень думав витяну в березні залишилось було закрити 5 шт але як виявилось помилявся люди добрі я за 2 місяці заплатив 15000$ аможе і більше такщо ви подумайте чи варто взагалі шукати якусь позику краще найдіть толкового юриста щоб він поміг вийти з ситуації повідомте рідних про позики бо будуть надзвонювати і погрожувати різними способами так щоб вони отримали гроші їх нетреба боятись треба їх посилати чим подальше нічого вони незроблять такщо нешукайте позик а шукайте доброго юриста бо буде і увас так як умене 20000тисяч заплатите і нічого незмінеться а борги всерівно будуть ітут ітам і вирішувати вам кому віддати борги колегам в яких брали чи тим уродам які малюють проценти такщо ліпше зайдіть на різні форуми наприклад Антиколєктор і йому подібні є дуже багато інформації ви неодні нас дуже много та пеместаньте платити невідомо які проценти хай поїдають в суд дешевше вийде

 4. Потрібно 65-70 тис на погашення мікрозаймів. Під відсотки на термін 3-5 років.Прошу допомоги.

 5. В этой компании 0664850439 ( вайбер ) выдают кредиты с плохой кредитной историей ! Советую сама оформляла

  1. Под этим номером 0664850439 скрывается некая Мальвина.Это старая аферистка, которая кидает на деньги.

 6. Никакой мальвины там нет , что за бред пишите ! Отличная компания 0664850439 реально выдают !

  1. Под этим номером 0664850439 скрывается некая Мальвина.Это старая аферистка, которая кидает на деньги. Я лично сам обращался и она просила предоплату у меня.

 7. До війни брала гроші під розписку у Марії,0682010184,бере страховий внесок,але працює чесно,документи і гроші получила,пишіть ,дзвоніть до неї….вона видає гроші чесно….пишіть їй на телеграм

  1. Що ти брешеш! Сама собі гарні коменти вирішила писати? Марія шахрайка,бере предоплату і все.Блокує ваш номер, і більше на зв’язок не виходить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.