Дам в борг

Позичу особисті кошти під 35% річних тим, хто дійсно їх потребує, і звійсно же відповідальній особі яка сумлінно виконуватиме свої зобовязання і буде вчасно повертати борг.

Знаю як це бути біля розбитого корита. Тому хочу певну суму вкласти у пасивний дохід. У банківських установах відсоток низький, тому така перспектива мене не влаштовує.
Звертайтеся за електронною адресою vikkondratiuk@mail.ua
Опишіть свої труднощі, суму, місце роботи, місячний дохід, вік, прізвище імя і по батькові, місто в якому ви проживаєте.

Любителям халяви, прошу мене оминати!
Сума є обмеженою!

Телефон : +3806645***45
Ім’я: Вікторія
ID: 8442
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

9 Відповіді на “Дам в борг”

 1. Если не выдаете средства, удалите объявления! Люди же до сих пор вам звонят! Или здесь какой-то подвох?! Может Вы просто все данные сливаете аферюгам?!

 2. Є підстави для звинувачень?!
  До мене ніхто не може дзвонити, так як я не надавала контактний номер, лише електронну пошту.
  Дані від особи я прошу лише при зустрічі, відразу як завіряють договір позики.
  Не має на кого облити брудом?!
  Неадекватний, не відповідальний, просто пусті слова, ще й при тому обман.
  Я шукаю ще пятьох осіб кому можу видати кошти, і я про це написала в новому оголошенні, старі видалити не можу так як втратила дані для редагування.
  Якщо ви думаєте що дана анкета не актуальна, нормальні люди прогорнули б далі, а ви ні, ви лишилися щоб написати якісь звинувачення. Хамло!
  Попроси видалити анкети у аферистів, які кожного дня залишають для того щоб розвести таких як ти! Багато отримав коштів від приватного кредитора?!
  Розрахуйся з боргами, а тоді можеш зі мною говорити.
  Якщо є хоча б один аргумент, щоб я продавала дані клієнтам, я тобі надам просто контактні номера тих осіб яким я видала кошти, і можеш брати у них мої дані із заявою в поліцію. Але ти ж блять нічого кращого не зміг придумати, як обісрати і роскидати клеветою. Бидло!
  Може, сидячи на дивані з боргами по вухах ти почнеш мені росказувати що я не маю права видати декільком особам гроші під відсотки?! Чому спитаєш декільком, тому що більше я не можу, фінанси не дозволяють і я не наскільки багата щоб кожному видати кошти.
  Швидше за все, тебе взбісило що мої оголошення ще лишилося, так як на твої оголошення менше звертають уваги.
  У мене більше підстав тебе облити брудом чим тобі мене, тому тобі далеко до мене!

 3. Какая же ты не адекватна, тебе нужно было книги писать с таким монологом!!! Я тебя просто спросил о объявлениях .
  А то что сливаеш инфу уже почти уверен, так как то ты с последним клиентом встречаешься, то ещё пять человек тебе нада для выдачи кредитных средств.

 4. Може б ти мені напряму це сказав, при зустрічі, чи ти тільки хамло в онлайні такий розумний?!
  Я на відмінно від тебе написала що сума обмежена, і потім уточнила що для декількох осіб видам і все. А ви аферисти, уже 144 сторінки лише на цьому сайті настрочили свої пропозиції у видачі кредитів, придумуючи різні способи, щоб забрати у людей остаднє. Такі як ти це свині.
  Якщо у тебе є якісь претензії, напиши їх у письмовій формі на мою електронну адресу, тільки в тому випадку, якщо ти готовий зустрітися і дійсно готовий сказати мені в обличчя свої звинувачення. Чи ти наскільки бидло що готовий тільки дистанційно пизд!ти, ну впринципі як і аферисти.
  І візьми вилупок до уваги, що мої пропозиції були актуальні лише тиждень, тиждень мудак! Я не видавала цим пятьом особам місяць, рік чи ще більше часу. В такому випадку мене можна було звинувачувати, але не за тиждень часу.
  Із 14-ти осіб яким я видала кошти, я можу при їх згоді надати кожного контактного номера, щоб вони підтвердили що вони отримали від мене кошти. Те що я хотіла спробувати, я спробувала. Тоді скажи мені, хто ти такий?! І я впевнена що ти або аферист ну або особа яка зверталася до мене за кредитом якій я відмовила.
  Ах так, це ти насправді неадекватний, адже який ідіот може дзвонити на електронну пошту як не ти?! Тому що люди просто не могли дзвонити, так як мого контактного номера не було вказано.
  І на рахунок позики, слава Богу на понеділок і на вівторок, лишилися дві зустрічі від двох осіб, тобто мої оголошення уже є неактуальні. І можеш не відповідати на це повідомлення, натомість сиди і далі нищеброд, і знайти когось інакшого кого ти також можеш обісрати.
  Сподіватимуся, що таких брехливих безкорисних членів суспільства проковтнутих деградацією коронавірус перекосить.

 5. Вікторія, людина, яка справді хоче комусь допомогти, ніколи не буде нікого ображати і принижувати. Ви поводите себе як справжнє бидло. Прочитавши ваші відповіді, я впевнений, що ви також відноситесь до групи аферистів, які виманюють гроші.

 6. Твои 5 копеек ничего не стоят! Я с тобой не согласен! Она выдала деньги для того чтобы получить свой пассивный доход, и я уверен что ей на твои проблемы как и всех остальных, не волнуют. Поэтому то, что ты сказал что никогда не обижать, ты отчасти прав, потому что я сомневаюсь что с теми людьми как она встречалась, она также оскорбляла, но уверен что этот Александр не ее клиент. Я думаю, что с такими претензиями как он выставил всех раздражало. Я с ней частично согласен что здесь одни аферисты, 2 месяца я искал кредит, но только предоплаты, заплатишь тебе угрожают. Здесь кишять одни аферисты

  1. Полностю согласен на счет мнение. Человек который выдаст кредит для них мы это частичные деньги, на которых можно заработать кассу, сначала нормальное отношение а затем и убить могут. Напечатают договора со скрытыми пунктами и останешься рабом на всю жизнь. Они нечем не лутшие МФО

 7. У тебя походу пмс… ты реально не совсем вменяемая… раз такое пишешь! Хочу тебе пожелать взаимности от того что ты мне написала в конце! Я искренне сочувствую людям которым ты типа выдала кредит! Возможно и так, я не буду спорить , так как на 100 % не уверен.
  А на счёт мошенников , я на них не ведусь, скорее всего у них проблемы с харизмой в мою сторону.
  Я не нуждаюсь в кредитных средствах, просто мониторю сайт.
  И тут все себе аферюги тихонько работают, а у тебя целый отдельный отзыв, решила выделиться, понятно же что отзыв писала сама себе.
  P.S. реально заметно , хоть бы стиль написания изменила!!!!
  Потом вдруг у тебя средства закончились, через пару дней опять появилась, причем именно для восьми людей, ты уже наперед знала сколько кто будет просить, или как?!
  + К всему твоё агрессивное поведения в ответ на сообщение невинного характера!
  И тут следует вопрос какую наркоту ты употребляешь когда пишеш ответ ????
  Аааа…. и ещё один сколько раз мама тебе раняла на пол в роддоме, что ты такая *****

  1. Ахахах, мониториш сайт за 300рублей?! Тоже, блеснул умом, ахах. Не нуждаешся в кредитных средствах, и в поисках кого то кинуть?! Получаеться что так!
   Кидалево!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *