я немаю на ніяку передоплату!потрібно 50 тисяч! на 3-4 роки .дуже прошу!на взяскупередоплату я немаю і тому тутуу всі відмовляють!
Також Ви можете переглянути оголошення
- Спонсор помогу деньгами
- Братське, терміново!!! Візьму 3 000 грн на два тижні до зарплати під малий відсоток.
- Гроші в борг від приватної особи під розписку
- Гроші під розписку та%
- Візьму в борг 10 000 грн на покупку дивана для власного будинку у Сніжному терміном на 5 місяців під невеликі відсотки.
