Допоможу з МФО

Пропоную допомогу по кредитам в МФО. Видалю Ваші анкетні дані , та всі дані по Вашому кредиту . Робота займає всього одну годину і Ви вільні від займу. По всіх питаннях пишіть на пошту.

Телефон : +3…96
Ім’я: Костя
ID: 6976
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

21 Відповіді на “Допоможу з МФО”

 1. Годі дурити людей шахрай йобаний в людей біди ави наживаєтеся на чожих грошей не забувай бог на небі є заплатиш за все

 2. Ви чому безпідставно людей ображаєте ? Мені , наприклад тут допомогли і закрили два кредити.

  1. Чорт ти полосатий, навіщо людей обманюєш? Нічого ти не отримував, крім баланди в своїй хаті)))

 3. Що ти сам собі відгуки пишеш думаєш що хтось в це повіре я заплатила йому гроші і ніякі він кредити мені не закрив верни гроші шахрай

 4. Навідсилаєте йому скан-копіі своіх документів, а він потім ними торгує як на базарі.Подивіться самі через декілька оголошень нижче з заголовком”продам скан копіі документів”.Там таж сама пошта і ім’я.Таких гавнюків взагалі валити треба, без суда.

 5. Дура , ти свічку не тримала і не можеш говорити про те , чого сама не знаєш . І якщо ти в своїй хаті баланду сьорбаєш , то не треба пропонувати її іншим. Не всі такі дебілоїди , чути …

 6. Якщо ти попала раз на шахраїв , сама винна і мізків не маєш . Але це не означає , що всі навколо шахраї , а ти одна біла і пухнаста.

 7. Як би дійсно виділяли моя то би всі люди без кридитую жили нащо брежите і не червонієте він шахрай

 8. Покажи закон , який це забороняє.По цих документах інші люди беруть кредити , а я за гроші ці кредити закриваю. Просто бізнес. А якщо якісь тормоза , тіпа тебе , надають свої документи чужим людям , то це ваші проблеми. Просто не треба бути повним лохом і не надавати свої паспортні дані будь кому.

 9. Стаття 32 Конституціі Украіни.Це ти лох, бо не знаєш закони.Дивися, щоб правоохоронні органи під виглядом покупця не взяли тебе за твій”петушиний”зад, і не відправили тебе туди, де таким козлам і місце.

 10. Де ти такі закони бачив? Сам со своїм другом полосатий Костей в хаті за баландою пишеш, півень?

 11. Та нічо він не відиляє просто дуре народ най покаже як що так доказу в него нема все ясно він шахрай

 12. Це ви надайте докази , що я вас обдурив . Ви навіть не зверталися до мене , а пишете всіляку єрунду. Так що не треба безпідставно ображати людей.

  1. Як що би ви видаляти То би наперед не брали гроші в людей най означало видала а тоді платіт йому бо обдуре вас ви йому заплатете а він нічого не зробе

 13. Півнем ти будеш на зоні , якщо не перестанеш хамити і зводити безпідставні наклепи. Якщо ти такий сміливий напиши своє повне ім’я і адресу , а я подам на тебе до суду за наклепи.

 14. Якщо не брати хоча б
  півсуми передоплати , то немає гарантії , що після роботи людина взагалі щось заплатить. Нашим людям взагалі неможна наперед щось робити, вони звикли до халяви і можно потім лишитися без оплати .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *