Чи дійсно комусь тут допомогли?

Доброго дня,чи дійсно на цьому є такі люди,які дійсно допомогли вам з позикою коштів? Якщо так, поділіться контактами. Дякую

Телефон : 06666
ID: 8826
URL:
HTML Link:
bbCode:
Також Ви можете переглянути оголошення

12 Відповіді на “Чи дійсно комусь тут допомогли?”

 1. І коли вас обманули?Докази є,чи ви просто так любите людей брудом поливати?

 2. Так наведіть приклад.Надайте якісь бодай аргументи.Звинувачувати може кожег дурень,а якось це аргументувати не може ніхто.Напишіть,хай всі знають,якщо вам реально обманули.А якщо ні,то не треба тоді оббріхувати других.

 3. Все дуже гарно розписано,оплата послуг після отримання коштів.А щоб “отримати ” кошти потрібно проплатити половину суми наперед ,податок,штраф бо невчасно пройшла проплата за податок, підняти кредитний рейтинг бо система не пускає переказ, за конвертацію,на другий день телефонує ніби то представник банку і оказується що їх працівник неправильно порахував суму податку,але це не моя винна і цю суму буде вирахувано з працівника, і тут диво , працівник написав заяву на звільнення і вже з нього нічого не вирахуїш бо напише скаргу у прокуратуру, потрібно доплатити , і знов підняти кредитний рейтинг, і саме головне всі проплати після отримання кредиту повернуться протягом 7 робочих днів ,а в кінці нічого тільки більші борги.

 4. Я не знаю до кого ви зверталися звісно,але наша компанія бере 10% від суми вашого кредиту після отримання вами того самого кредиту.Жодних оплат,предоплат,покращень кредитної історії ніхто не бере.Тим паче,що покращити її неможливо.
  Я звісно не хочу щось проти вас тут писати,але це точно не наша компанія.
  Кожен може перевірити наші дані на ресурсах,таких як youcontrol,novis,і інших.
  ТОВ”МАКГРУПА”.

 5. Ти взагалі кончене?! Один відгук і там стверджується що розводняк. ТОВ МАКГРУПА, шайка виблядків, тому не ведіться.
  Якщо ти дійсно мудак представляєш інтереси якоїсь компанії, (а тов макгрупа це не є компанія, хоча ти так написав, що свідчить про те, що ти їбучий підерас який найобує людей), сумніваюся, що ти шукав би клієнтів в дошці оголошень, а так ти тут сидиш, представляєш компанію яка жодного відношення до тебе не має, але в інтересах розвести.
  Піздабол.
  На замітку тупа сука, ТОВ ГРУПА, вона зареєстрована як агенство нерухомості зі стартовим капіталом у розмірі 100 000грн, так скажи мені блядь тупая, як ти піднявся щоб кредитувати кошти?! Залучення інвесторів за один рік часу неможливо, так як дана компанія взагалі не внушає довіри, що також доводить той фактор, що ти найобуєш людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *